Jiráskův Hronov

Anketa

Líbilo se vám u nás a přijedete na příští ročník Jiráskova Hronova?


Počet hlasů: 10648

Hlavní program 2013

7. 7. 2012, 13:35


Hlavní program

 

 

Sobota 3. srpna 2013

 

16.30 a 19.30 hodin                                     110´    

ŠAMU Štítina

Robin Hawdon: Dokonalá svatba                  JD

 

                                                                   

16.30, 18.00, 19.30 a 21.00 hodin               30´

Bažantova loutkářská družina Poniklá                  

J. Verne, T. Hájek: Zmatek nad zmatek          SJČ

 

14.30, 19.30 a 21.30 hodin               50'                                         

Rámus Plzeň

Zdena Vašíčková: Viď, Alenko!                       SOK        

 

 

Neděle 4. srpna 2013

 

16.30 a 19.30 hodin                         110´

DS Žďár, Žďár n. S.                               

L. Smoljak: Hymna aneb Urfidlovačka        JD                                         

 

 

17.00, 19.30 a 21.30 hodin               50´

Cink Cink Cirk: Cink?

TPS Magdaléna Rychnov: Barokní fuga      SJČ

                       

 

15.00, 19.00 a 21.30 hodin               100´               

Tampereen ylioppilasteatteri Tampere, Finsko

Werner Schwab: Presidentittäret          sOK

                

 

 

Pondělí 5. srpna 2013

 

15.00 a 17. 00 hodin                         70´

Pantomima S.I. Brno: Biggles se vrací - dojemný příběh z filmového ateliéru                         

Janáčkova konzervatoř Ostrava: 3 v parku a pes

TPS Magdaléna Rychnov: Zalykám se smíchem, bolí to, tak se směju

I.Z. DANCE STUDIO Lanškroun: Cesty

TPS Magdaléna Rychnov: Axis Mundi

NoTa Plzeň: Le Visiteur                                   JD                                                    

                                                                     

 

                                                                   

16.30, 21.15 hodin                            120´                                       

Občanská beseda DS SNOOP Opatovice n L.

Richard Kalinoski: Měsíční běs             SJČ

 

                                                                  

                                                                   

15.00, 19.00 a 21.30 hodin               100´               

Děti Veselé Olomouc

E. Jelinek: brigita heinze nenávidí              SOK               

 DS Saši Liškové Jihlava

J. S. Jocobsen: Rozpal mě, sakra!       

Úterý 6. srpna 2013

                

16.30 a 20.45 hodin                         130´

Rádobydivadlo Klapý

Peter Shaffer: Amadeus                       JD       

 

16.30 a 19.30 hodin                          60´

Divadlo Commedia Poprad, Slovenská republika

M. Kukučín, V. Benko: Neprobudený      SJČ

 

15.00, 18.30 a 21.00 hodin

Divadlo Point Prostějov                    110´

Andrzej Saramonowicz: Testosteron         SOK                                                                                                                   

 

23.15 hodin               

Športniki – HOST PŘEHLÍDKY

Velmi volně na motivy Astrid Lindgrenové: Back to Bullerbyn    SJČ

                       

 

           

 

Středa 7. srpna 2013

 

17.00 a 19.45 hodin                          80´           

DS KOREK Praha

K. J. Erben, J. Holec: Kytice                   JD

                                                          

16.15 a 19.30 hodin                              45´

Divadlo Point Prostějov

J. Wolker, A. Procházka: Nahý Wolker   SJČ               

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                         

15.00, 17.30 a 21.25 hodin               95´

Dva ve jhách: ZeZásuvek

A. Puchmajer D.S. - A. Puchmajer D.S.: Spánek nikdo nevolá     SOK

                

 

 

 

Čtvrtek 8. srpna 2013

 

16.00 a 20.30 hodin                          120´                           

VOLN Vsetín

Ivana a Jiří Kašparovi: Osloboděná slibka        SJČ

                                                                                 

16.30 a 19.30 hodin   55´      

DS Ty-já-tr/HROBESO Praha - Tomáš Svoboda: Srnky     JD

                                  

14.45, 17.45 a 19.00 hodin               50´       

Symposion Třebechovice p. O.

J. Krtičková: Makaphovy dary                       SOK

                                              

 

 

 

 

 

 

Pátek 9. srpna 2013

 

16.15 a 19.30 hodin                          70´       

Divadlo Kámen Praha

Petr Macháček: Výhled na řeku Labe                        JD

 

16.30 a 20.00 hodin                                         130´                                               

DS Vojan Hrádek nad Nisou

Joe DiPietro: Potichu to neumím, jsem vášnivej aneb Famílie         SJČ    

                                                                                                                     

14.30, 17.40 a 22.30 hodin                           85´

H. Voříšková a MUZIGA

H. Voříšková a MUZIGA: Pohyblivé obrázky

ON AN - Peter Greenaway, ON AN: Z 00                SOK

 

 

                                                                                 

Sobota 10. srpna 2013

 

16.00 a 19.30 hodin                          150´          

Divadlo Dostavník Přerov

Terry Pratchett: Maškaráda                  JD

 

16.15 a 19.00 hodin                          75´           

Tři boty Třebotov

V. Makovcová, J. Barnová: Nu, vot!       SJČ

Divadlo Vydýcháno Liberec

S. Townsendová: Něco z Adriana

                                                                                 

17.50 a 20.40 hodin                          70´

Někdo Jaroměř - K. Čapek, J. Maksymov: Uměl lítat        SOK

DS KÁŤAjeBÁRAjeSKÁLA - J. H. Krchovský: JÁ + JÁ = ♥

Třetí věk Louny - Třetí věk Louny: Stáří není pro zbabělce

                

 

                                  

 

Hrací prostory:  JD - Jiráskovo divadlo,                   vstupné: Kč 60,-

                           SJČ - sál Josefa Čapka Hronov,      vstupné: Kč od 30,- do 60,- dle délky představení

                           SOK - sokolovna Hronov,              vstupné: Kč od 40,- do 50,- dle délky představení

 

Objednávkový list a podrobnosti o jednotlivých inscenacích naleznete na www.mestohronov.cz.

Případné dotazy na kis@mestohronov.cz nebo 737 608 373.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu v Hronově!